Lugejad tunnevad sind lauljana. Millega enne lapse­ootust igapäevaselt tegelesid?

Mari-Liis: Viimased paar aastat olen tegelenud oma erialaga, mida ülikoolis õppisin, ehk siis reklaamivaldkonnaga. Laulmine on kogu aeg tore hobi olnud, aga ainult laulmisest jäi minu jaoks väheks. Otsisin eneseteostamiseks ka teist väljundit. Mulle meeldib, kui on mitu asja. Praegu on põhifookus erialatööl. Ma ei taha, et laulmine oleks kohustus, mida pean tegema, et ära elada. Mulle meeldib, kui teen seda südamest ja rõõmuga.

Kuidas lapseootus ­möödus?

Mari-Liis: Kõik läks tegelikult kenasti. Aga esimesed kaks kuud oli ikka väga halb olla. Minu jaoks oli paras väljakutse käia samal ajal tööl ja titat oodata. Mu igapäevatöö on suhteliselt pingeline, tuli ennast päris palju kokku võtta. Õnneks laabus kõik hästi.

Kas lapse soo suhtes oli eelistusi?

Mari-Liis: Karl ütles kohe, et tuleb poiss. Mina arvasin, et tüdruk, sest mul on õde ja ma isegi ei kujutanud ette, kuidas poissi kasvatada oleks. Salamisi lootsin, et äkki tuleb blond, ja tuligi. Kõige tähtsam on terve laps. Raseduse ajal püüdsin kogu aeg õigesti toituda ja endale mitte liiga teha.

Kuidas Gregor nime sai?

Mari-Liis: Olime Karli venna lõpetamisel ja kuulasime kõrvad kikkis nimesid. Gregor jäi sealt kõrva ja see oli nimi, mis kohe mõlemale meeldis. Jätsime selle ootele ja kui laps sündis, ei hakanudki palju variante juurde mõtlema. Tahtsin, et oleks üks ja konkreetne nimi.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Pere ja Kodu